ثبت بک لینک

سئو خرید بک لینک و خرید رپورتاژ آگهی ، قدرتمندترین روش سئو در جهان می باشد و برای بالا آمدن در نتایج جستجوی گوگل یک فاکتور اصلی و تمام کننده می باشد . سایت اصلی ما ( بکوریتی ) به همراه صدها وب سایت و هزاران وبلاگ و با بیش از 950.000 بازدید روزانه ( مجموع بازدید روزانه 1500 وب سایت ما ) به شما کمک می کند بدون دانش فنیِ سئو ، به سرعت به لینک 1 گوگل برسید و ورودی گوگل بالای روزانه را تجربه کنید .

ثبت ریپورتاژ

حتما با مفهوم سئو وب سایت آشنایی دارید، ریپورتاژ آگهی یکی از روش های تضمینی برای گرفتن بک لینک، سئو سایت می باشد. زمانی که یک سایت خبری، روی کلمه خاص به سایت شما بک لینک فالو می دهد در واقع خوانندگان را به سایت شما هدایت می کند و در نتیجه توجه موتورهای جستجو به سایت شما را بیشتر می کند، از همین رو ریپورتاژ آگهی روشی برای گرفتن بک لینک و تاثیر گذار برافزایش رتبه سایت می باشد.

ثبت تبلیغ گسترده

تبلیغات انبوه یا گسترده در تلگرام تبلیغی است که بسیاری از کانال‌های تلگرامی آن را در کانال خود قرار می‌دهند تا افراد بیشتری تبلیغ شما را ببینند و جذب شما شوند. کانال‌های پربازدید و پرمخاطب تلگرام بنابر نوع تبلیغ شما هزینه‌های مختلفی دریافت می‌کنند. به‌طور کلی تبلیغات گسترده به 3 نوع تقسیم بندی می‌شوند. پست آخر ، پست آزاد ، پست محدود. ضمنن تبلیغ گسترده در ایناستاگرام هم به همین شکل است .استوری,پست,لایو

سایر خدمات آی ساکس نت

سئو و بهینه سازی وب

هدف از سئوی سایت در واقع کمک به وب سایت هاست تا بتوانند جایگاه بالاتری را در نتایج حاصل از جستجوهای کاربران مختلف به دست بیاورند. از آن جایی که میلیون ها صفحه وب در اینترنت وجود دارد، به دست آوردن رتبه بالاتر و حضور در صفحه اول نتایج جستجو از اهداف مهم سئو و بهینه سازی سایت می باشد. افزایش رتبه سایت در گوگل می تواند مهمترین نکته در موفقیت یک سایت و از گام های بسیار پراهمیت در مبحث دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی به شمار رود.

کاهش رتبه الکسا

سایت Alexa که یک آمارگیر فوق العاده حرفه ای و قدرتمند در دنیای اینترنت می باشد ، سایت های مختلف را بر اساس معیارهای خود رتبه بندی می کند. رتبه الکسا در واقع تخمینی از میزان موفقیت و محبوبیت سایت در میان کاربران اینترنت به شمار می رود. کاهش رتبه الکسا همواره یکی از دغدغه های مدیران سایت ها به شمار رفته و می تواند یکی از عوامل موفقیت کسب و کار اینترنتی است.

افزایش ترافیک سایت

افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت آی ساکس نت می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید. مجموعه ما به دو صورت این کار را انجام میدهد.1-ورودی گوگل 2-بازدیدمستقیم آی ساکس نت میتواند به این دو شکل ترافیک سایتتون را افزایش دهد.

کاربران گرامی سامانه بزودی راه اندازی میشود